Webyayım Hakkında

Webyayim.net.tr olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
283-pai4685-jj-id-392158-jpeg(1)
26-jj-t-05282_2-id-140411-jpeg(1)
rawpixel-com-567026-unsplash(1)

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2003 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2003 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2008 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2008 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, Firmamız 02-08-2017 Tarihinde Devir edilmiş olup, Devir alan firma tarafından doğru yönetilmediği için 04/05/2019 yılında Kurucusu olan Doç. Dr. Zafer Ak tarafından geri alanarak pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denildiğinde akla gelen ilk isim olmak adına faaliyetlerine devam etmektedir.

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Webyayim.net.tr olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Firma Tarihçemiz

2003 - 2007

Firmamız Ak Bilgisayar olarak iş hayatına başladı. Bilgisayar Donanım ve kurulum hizmetleri vermek için ilk açılışını gerçekleştirdi.

2007 - 2012

Sunucu Hizmetleri Ve Network çalışma hizmetleri aktif edildi.Bunun ile birlikte Web hosting hizmetleri tarafında firmalara hizmet vermeye başladı.

2013 - 2017

Hizmetlerimizin Kalitesi ile birlikte aynı zaman’da Firma Sahibimizin Soyadı olan Ak Bilgisayar Firma Adımı Webyayım Ticaret Limite Şirketi Ünvanı olarak değiştirildi. Webyayım olarak Dc hizmetleri vermek için Alt yapımız genişletildi.

2017 - 2018

Üniversite de akademisyen olarak görevli olunduğu ve Firma yönetimin’de sorunlar oluşmaması ve Müşteri memnuniyetsiliği yaşanmaması adına, Firmayı devir etmek zorunda kalmıştır.

2019 - 2020

Firmanın Ünvan değişikliği kararı, Yanlış yönetim yapıldığının ögrenilmesi ve eski kullanıcıların araması ve memnuniyetsizlik ve mağduriyetlerinin artık şikayetler e dönüşmesi nedeni ile Doç. Dr. Zafer Ak Firmamızı Devir alarak Şahıs firması olarak devam ettirme kararı almıştır.

2020-2021

Firma ünvanımız Webyayım Yazılım İnternet ve Bilgisayar Sistemleri Ticaret Limited Şirketi Olarak Değiştirilmiştir.

Yaptıklarımız

Sertifikalı Geliştiriciler

0

Sertifikalı Geliştiriciler
Bir dizi uzmanlık alanında uzmanlar

0+

Bir dizi uzmanlık alanında uzmanlar
Sertifikalı Microsoft Uzmanları.

0

Sertifikalı Microsoft Uzmanları.