Windows Hosting

Genel Bakış

Windows Hosting Hizmeti.

Webyayım Windows web barındırma hizmetleri, kapsamlı destek ve yaygın web barındırma teknolojileri ile tam olarak yönetilen, güvenli bir Windows sunucu ortamı sağlar. Buna .NET, PHP, Ms SQL dahildir ve RAID10 yapılandırmasındaki ışık hızında kurumsal sınıf Katı Hal Sürücülerimiz (SSD’ler) ile en hızlı yükleme sürelerini ve üstün kaliteli hizmeti garanti edebiliriz. Elinizin altında Webyayım araç seti ile profesyonel, kurumsal sınıf bir web sitesi başlatmak her zamankinden daha kolay. Size kolaylık sağlamak için otomatik komut dosyaları, CMS, forumlar ve bloglar da ekledik. Tüm windows hosting planlarımız, tercihinize göre seçebileceğiniz ücretsiz günlük, haftalık ve aylık yedeklemeleri içerir.

Yılların tecrübesi

0+

Yılların tecrübesi
Sertifikalı uzmanlar

0

Sertifikalı uzmanlar
Son kullanıcı memnuniyeti

0%

Son kullanıcı memnuniyeti
Servis Desteği

07/24

Servis Desteği
Fiyatlandırma ve Plan

Tüm Windows Reseller Hizmet Ödemeleri 1 Aylık Olarak Alınır.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

WINDOWS STANDART

$2.00

AYLIK PLAN

1 GB SSD Disk

2 Adet Site Barındırma

50 GB Trafik

2 Adet MySQL

2 Adet MsSQL

1 Core CPU

512 MB ECC RAM

Günlük Yedekleme

Ücretsiz SSL Sertifikası

Cpanel-Plesk

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

WINDOWS PERFORMANS

$3.00

AYLIK PLAN

10 GB SSD Disk

Sınırsız Site Barındırma

100 GB Trafik

Sınırsız Adet MySQL

5 Adet MsSQL

1 Core CPU

1GB ECC RAM

Günlük Yedekleme

Ücretsiz SSL Sertifikası

Cpanel-Plesk

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

Ücretsiz xyz. Domain

WINDOWS PROFESYONEL

$5.00

AYLIK PLAN

Sınırsız SSD Disk

Sınırsız Site Barındırma

Sınırsız Trafik

Sınırsız MySQL

10 Adet MsSQL

2 Core CPU

2 GB ECC RAM

Günlük Yedekleme

Ücretsiz SSL Sertifikası

Cpanel-Plesk

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

Ücretsiz xyz. Domain

WINDOWS PREMIUM 

$10.00

AYLIK PLAN

Sınırsız SSD Disk

Sınırsız Site Barındırma

Sınırsız Trafik

Sınırsız MySQL

15 Adet MsSQL

4 Core CPU

4 GB ECC RAM

Günlük Yedekleme

Ücretsiz SSL Sertifikası

Cpanel-Plesk

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

Ücretsiz xyz. Domain

Çözümler

Kapsamlı Windows Hosting hizmetleri şunları içerir:

 • router-1807_67aa302b-3a94-46a7-aa3d-66b8928a87d7

  Çalışma Süresi Garantili

  Kurumsal düzeyde donanım ve en yeni ağ teknolojilerinin yardımıyla,% 99,99 çalışma süresi garantisi sunabiliyoruz.

 • ui

  Günlük Yedeklemeler

  Webyayım’ı seçerken, basit bir geri yükleme işlemi ile ücretsiz günlük yedeklemeler sağladığımız için web sitenizin ele geçirilmesi, saldırıya uğraması veya silinmesi ile ilgili tüm endişeler ortadan kalkar.

 • high-speed

  Yıldırım Hızında

  Web siteniz için en hızlı yükleme sürelerini sağlamak için RAID10 yapılandırmasında birinci sınıf, kurumsal düzey SSD’ler kullanıyoruz.

 • support

  7/24 Destek

  Destek ekibimiz, hem yazılım hem de donanımla ilgili problemlerde yılların tecrübesine ve uzmanlığına sahip sertifikalı BT uzmanlarından oluşmaktadır.

 • technical-support

  Son Teknoloji Donanım

  Altyapımızın donanımı söz konusu olduğunda yalnızca en iyisini kullanırız. Bu, Windows VDS’nizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için hız ve güvenilirlik sağlamamıza olanak tanır.

 • monitor

  Kayıt Ve İzleme

  Ziyaretçi sayıları, bellek kullanımı, toplam bant genişliği kullanımı ve çok daha fazlası gibi temel kullanım istatistiklerini bulma olanağına sahipsiniz.

Yararları

Windows Hosting Avantajları

 • .NET Çerçevesinde

  Yalnızca Windows barındırma, Visual Basic veya .NET programlama çerçevesini destekler. Visual Basic’in programlama dünyasındaki aşinalığı,.NET çerçevesinde geliştirilen uygulamaları çalıştırması gereken web siteleri için bir avantaj sağlar veya web sitenizde Visual Basic kullanılarak geliştirilen işlevselliğe sahipseniz.

 • Kullanım kolaylığı

  Windows işletim sistemine aşinalığın bir başka avantajı da kullanım kolaylığıdır. Windows, işletim sistemine zaten aşina olan en tanıdık işletim sistemi geliştiricileri olduğundan, Windows tabanlı bir sunucuyu çok daha kolay yönetebilecekler.

 • Ön sayfa uzantıları

  Microsoft Front Page, en popüler web tasarım çözümlerinden biridir. Hem Windows barındırma işletim sistemi hem de Ön Sayfa Microsoft tarafından oluşturulduğundan, bir Windows barındırma çözümü Ön Sayfa uzantıları ve diğer özellikleriyle uyumluluğu sağlar.

 • Erişim uyumluluğu

  Veritabanları, bu günlerde web sitelerinde ortak bir unsurdur. Access’i web sitenizin veritabanı işlevselliği için kullanmayı düşünüyorsanız, o zaman en çok Windows barındırma çözümüyle uyumludur. Access’teki seçeneklerle, Windows barındırma işletim sistemi ile sorunsuz entegrasyon, veritabanı entegrasyonunu daha sorunsuz ve daha kolay hale getirir.

 • Geliştirmeye Açık

  Windows ve Visual Basic çok tanıdık ortamlar olduğundan, bu geliştirme platformlarına aşina olan geliştiriciler bulmak daha kolaydır. Bu, web siteniz Windows barındırma ortamında barındırılıyorsa, uygulamalar, web işlevselliği vb. Geliştirmenin daha kolay olduğu anlamına gelir.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Paylaşımlı Web Hosting planlarınız güvenilir mi?

Evet, web hosting hizmetimiz daha fazla RAM ve işlemci gücüne sahip üst düzey sunucularda barındırılmaktadır. % 99,5 sunucu çalışma süresi garantisi ve% 99,9 ağ çalışma süresi garantisi sağlayabiliriz. Çalışma süresi garantisini sağlayamazsak. Ay boyunca ücretsiz barındırma için sizi tazmin edeceğiz.

Ücretsiz SQL Server Veritabanına sahip miyim?

Evet, belirli planlarda. SQL Server Veritabanlarına sahip olmadığınız bazı barındırma planları için SQL Server Eklentisi satın alabilirsiniz. Yalnızca paylaşılan Barındırma Planlarımızdan herhangi biri için Ücretsiz MySQL Veri Veritabanları elde edersiniz. Daha ucuz alternatif veritabanları istiyorsanız, her zaman MySQL Veritabanlarını kullanabilirsiniz. ASP.NET, MySQL Veritabanlarına bağlanmada tam destek sağlar.

Hangi hosting planını satın almalıyım?

Kişisel web sitenizi veya hobisi olan web sitenizi veya hafif kullanıcı erişimi web sitenizi barındırmak istiyorsanız, o zaman Değerli Barındırma Planını satın almaya karar verebilirsiniz. Değer Barındırma Planı, mevcut en ucuz paylaşılan barındırma planımızdır. Bütçeniz varsa ve daha yüksek performansa ve en hızlı yüklenen web sitesine sahip olmayı planlıyorsanız, Profesyonel Barındırma Planı satın almayı düşünebilirsiniz. Profesyonel Barındırma Planımız, yüksek performans gerektiren şirket web sitesi, şirket blogu web sitesi ve e-ticaret ile ilgili web siteleri için uygundur.

ASP.NET veya Silverlight'ı destekliyor musunuz?

Evet, Paylaşılan Barındırma Planlarımızla tüm Windows 2008 Server veya Windows 2012 Server’larımız Silverlight 4, Classic ASP, ASP.NET 1, ASP.NET 2, ASP.NET 3.5, ASP.NET 4.0 ve ASP.NET 4.5’i destekler.

Ruby on Rails ve Java'yı destekliyor musunuz?

Şu anda Ruby on Rails veya Java’yı desteklemiyoruz. Daha çok Microsoft teknolojisine ve Ruby on Rails odaklanıyoruz ve Java, Linux Hosting ile daha uyumludur.

Hangi SQL Server sürümüne sahipsiniz?

ASP.NET Paylaşımlı Barındırma planımız SQL Server 2012’yi destekler. Eskiden SQL Server 2012’yi desteklerdik. Ancak yeni istemciler için SQL Server 2008 kuruyoruz. MS Sql Server 2012, SQL Server 2008 ile geriye dönük uyumludur.

Sunucularınız nerede barındırılıyor?

Türkiye içerisinde 2 adet verimerkeziyle çalışmaktayız Radore veri merkezi ve star of bosphorus. Veri Merkezimizde barındırılan web sitenizin en yüksek hıza sahip olmasını ve performanstan memnun değilseniz emin olabiliriz. 30 günlük para iade garantisi süremiz var.