Hostinglerimiz

Yurtdışı Hosting

Genel Bakış

Yurtdışı Hosting Hizmeti

Bildiğimiz offshore barındırmanın gerçek tanımı, verilerinizi sizinkinden farklı bir ülkede barındırma sürecidir. Bununla birlikte, aşağıda özetleyeceğimiz offshore barındırmanın daha fazla özelliği vardır;

1) Offshore barındırma sağlayıcıları, müşterilerinin veri gizliliğine son derece değer verirler ve bulunduğu ülkenin yasaları da bu değeri yansıtır – yolsuz veya yolsuzluğa sahip olmayan kuruluşların, herhangi bir biçimde müşterilerin mahremiyetinin maliyeti;

2) Offshore barındırma sağlayıcıları, demokratik bir birinci dünya ülkesinin yasalarını ihlal etmeyen daha esnek bir içerik politikasına sahiptir. Örneğin, ifade özgürlüğünün hoş görülmediği bir ülkede kişinin siyasi görüşlerinin ifade edilmesine veya basın özgürlüğüne izin verilmeyen bir ülkede hassas ve ilgili bilgilerin paylaşılmasına izin veriyoruz.

Fiyatlandırma ve Plan

Yurtdışı Hosting Hizmet Ödeme PlanlarıAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Sub-domains

BASIC PAKET

$20.00

YILLIK PLAN

1 GB DISK ALANI

100 GB AYLIK TRAFIK

LIMITLENDIRILMEMIŞ ALT ÖZELLİKLER

FRANSA LOKASYON

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

STANDART PAKET

$23.00


YILLIK PLAN

5 GB DISK ALANI

250 GB AYLIK TRAFIK

LIMITLENDIRILMEMIŞ ALT ÖZELLİKLER

FRANSA LOKASYON

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

PROFESSIONAL PAKET

$26.00

YILLIK PLAN

15 GB DISK ALANI

400 GB AYLIK TRAFIK

LIMITLENDIRILMEMIŞ ALT ÖZELLİKLER

FRANSA LOKASYON

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

UNLIMITED PAKET

$29.00

YILLIK PLAN

LIMITSIZ DISK ALANI

LIMITSIZ AYLIK TRAFIK

LIMITLENDIRILMEMIŞ ALT ÖZELLİKLER

FRANSA LOKASYON

7/24 MÜŞTERİ DESTEK

Yılların tecrübesi

0+

Yılların tecrübesi
Sertifikalı uzmanlar

0

Sertifikalı uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Servis Desteği

07/24

Servis Desteği
Çözümler

Yurtdışı Hizmeti Bunları İçerir

 • ui

  Günlük Yedeklemeler

  Webyayım’ı seçerken, basit bir geri yükleme işlemi ile ücretsiz günlük yedeklemeler sağladığımız için web sitenizin ele geçirilmesi, saldırıya uğraması veya silinmesi ile ilgili tüm endişeler ortadan kalkar.

 • support

  7/24 Destek

  Destek ekibimiz, hem yazılım hem de donanımla ilgili problemlerde yılların tecrübesine ve uzmanlığına sahip sertifikalı BT uzmanlarından oluşmaktadır.

 • computer-network-1878_39828809-88f9-48e1-9a76-61c99401ec99

  Çalışma Süresi Garantili

  Kurumsal düzeyde donanım ve en yeni ağ teknolojilerinin yardımıyla,% 99,99 çalışma süresi garantisi sunabiliyoruz.

 • high-speed

  Yıldırım Hızında

  Web siteniz için en hızlı yükleme sürelerini sağlamak için RAID10 yapılandırmasında birinci sınıf, kurumsal düzey SSD’ler kullanıyoruz.

 • dns

  DNS YÖNETİMİ

  Barındırma ortamınızdaki tüm DNS verilerinizi yönetme ve kontrol etme yeteneği. Sağlanan kontrol panellerimiz, barındırdığınız her eklenti alan adı için DNS’yi tamamen özelleştirmenize olanak tanır.

 • firewall

  GÜVENLİK: TLS / SSL

  Size TLS / SSL güvenlik önlemlerini yönetme yeteneği veriyoruz. Bu şifreleme özellikleri, gizli verilerinizin tehlikeye atılmasını önler.

Yararları

Hizmetlerimiz benzersiz bir dizi avantaj sağlar

 • Gelişmiş güvenlik

  Linux sunucularının (ve genel olarak açık kaynaklı yazılımların) bir diğer büyük satış noktası, emsallerinden daha güvenli olduklarına dair bir inançtır. Teori, herkesin kaynak kodunu incelemekte özgür olması nedeniyle, hataların daha hızlı bulunması ve üreticinin bir düzeltme yapmasını beklemeden, topluluk tarafından yamaların kaldırılabilmesidir.

 • Uyumluluk

  Linux, PHP, MySQL ve Perl gibi en yaygın geliştirme platformlarıyla uyumludur. Web siteniz için gereken kodlama çok kapsamlı olmadıkça, bir Linux barındırma platformu için uygulamaların geliştirilmesi, diğer barındırma seçeneklerine kıyasla oldukça ucuz olabilir.

 • Çeşitlilik

  Linux barındırma platformu, tercih ettiğiniz sayıda farklı veritabanı biçimi çalıştırmanıza olanak tanır. MySQL ve PostgreSQL gibi en popüler veritabanları ile sorunsuz bir şekilde uyumludur. Aynı zamanda diğer veritabanlarını da destekler ve bu, web işlevselliğinizi kısıtlama olmaksızın geliştirmek için gereken çeşitliliğe izin verdiği anlamına gelir.

 • Hız ve istikrar

  Linux barındırma platformu, verimliliği ile de bilinir. Çoğu geliştirici, Linux’un diğer web barındırma platformlarından çok daha hızlı yüklendiğini ve çalıştığını kabul edecektir. Bu verimliliğin yanı sıra, Linux barındırma platformu da kararlılık konusunda bir üne sahiptir.

 • Basitlik

  Birçoğu Linux’u Windows’un kullanıcı dostu arayüzüyle karşılaştırır ve Linux’un karmaşık bir platform olduğunu varsayar. Aksine, bir platform olarak oldukça basit ve karmaşık değildir ve bu, onu özelleştirme için iyi bir şekilde deneyim sağlar.

Linux Hizmetleri İle İlgili Daha Fazla Bilgi İçin.Bizim İle İletişime Geçin

Sıkça Sorulan Sorular(SSS)

Web Barındırma Nedir?

Web barındırma, siteleri ve web sayfalarını barındıran bir sunucu anlamına gelir. Web barındırma yerine, barındırma ve barındırma sözcükleri kullanılır.

Web barındırma hizmeti türünü seçmek için hangi kriterleri dikkate almalıyım?

Site hacmine göre alanı seçin (dosyalar, veritabanı vb.). Sitenizin çok sayıda ziyaretçisi olması veya gelecekte yoğun trafiğe sahip olması durumunda, özel bant genişliğine dikkat edin, sitenizin tasarımı ve programlanması açısından barındırma planına adanmış kaynaklara ve kullandığınız programlama dillerine dikkat edin. barındırma planı, sitenin barındırma hizmetinin işletim sistemi ile uyumluluğu vb.

Yeni başlayan geliştiriciler için hangi Linux dağıtımı en iyisidir?

Genel olarak, servis sağlayıcınızın iyi bildiği şeylere bağlı kalmak en güvenlisidir, bu muhtemelen CentOS olacaktır. Ancak, kendi başınıza veya herhangi bir nedenle CentOS sizin için çalışmayacaksa, Ubuntu mükemmel bir ikincil seçimdir. Birçok web uygulaması için geniş bir desteğe, canlı bir geliştirme topluluğuna ve kullanımı kolay olduğu için bir üne sahiptir. Ayrıca ücretsizdir. Ve sürekli güncellemeleri sizi başa çıkacak uzmanlığa sahip olamayabileceğiniz hatalara maruz bıraksa da, periyodik olarak bir Lon Term Support (LTS) güncellemesi yayınlarlar, bu da sunucularınızı nispeten güncel tutar ancak hata riskinizi önemli ölçüde azaltır.