Sıkça Sorulan Sorular

Ortak BT sorunlarına cevaplar ve çözümler bulun. Eğer bir cevap bulamıyorsanız, bize ulaşın ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
0212 706 88 10

En popüler on SSS

Ücretsiz Anti-virüs yazılımı iyi mi?

Her şeyden önce, bilgisayarınızda güvenlik koruması olmadan asla kullanmak istemezsiniz. Ücretsiz Anti-virüs çok düşük algılama oranlarına sahiptir. Bizi arayın ve casus yazılım, kötü amaçlı yazılım ve virüs koruması için tüm müşterilerimize önerdiğimiz ve sattığımız en son güvenlik yazılımı hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Yönetilen BT hizmetleri tam olarak nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, Webyayim yönetilen BT hizmetleri, tüm bilgi teknolojisi gereksinimlerinizi karşıladığımız anlamına gelir. Tüm donanım ve yazılım kaynaklarınızı, kurulumunuzu, teknik desteğinizi ve BT personel ihtiyaçlarınızı yönetiyoruz. Bu aynı zamanda Webyayim DANIŞMANLIK ve destek ekibiniz olarak hareket ettiği, sistemlerinizin planlı bakımını ve modernizasyonunu ve işinizi çalışır durumda tutmak için acil yardım sağladığı anlamına gelir.

Bulut yedekleme nedir?

Ne tür tepki süreleri bekleyebilirim?

Belirli beklentileri belirlemek için her müşteriyle birlikte çalışıyoruz. Ölçülebilir hizmet seviyeleri bizim için beklentilerin üzerinde mutabık yaşamadığımız için net sonuçları belirtin.

Yönetilen hizmetler Sözleşmesi ne kadar sürer?

Yardım çağırmadan önce ne yapmam gerekir?

BT hizmetlerini yönetmenin maliyeti nedir?

Zaten bir iç BT departmanımız varsa?

Sabit oranlı faturalandırma bana nasıl para kazandırır?

Ne tür sistemleri destekliyorsunuz?