img-bg

domains table

img-bg

WordPress Hosting Nedir?

En saf anlamda, WordPress web barındırma, WordPress’i çalıştırmak için optimize edilmiş bir ana bilgisayardır. Sunulan ek özellikler, gittiğiniz WordPress barındırma türüne bağlı olarak değişecektir. Ancak, genellikle tek tıklamayla yükleme gibi özelliklerle donatılır, böylece sitenize WordPress’i hızlı bir şekilde yükleyebilir veya WordPress çekirdeğinde otomatik güncellemeler yapabilirsiniz.

Genel olarak, WordPress barındırma, standart barındırma personelinizden daha WordPress ile ilgili teknik konularda daha bilgili destek ekibine sahip olacaktır. WordPress’i çalıştırmak istiyorsanız, WordPress barındırmanın bir gereklilik olmadığını unutmayın. WordPress’i çalıştırma gereksinimleri oldukça az olduğundan WordPress’i hemen hemen tüm ana bilgisayar stillerinde çalıştırabilirsiniz.

WORDPRESS BASIC AYLIK PLANLAMA
$3/ay
 • 10 GB SSD DİSK
 • 1 WEB SİTESİ BARINDIRMA
 • 30 GB TRAFİK
 • 1 GB ECC RAM
 • 250 MB/ADET E-POSTA ÜCRETSİZ
 • TAM YEDEK
 • ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI
 • CPANEL-PLESK
satın al
tercih edilen
WORDPRESS MEDIUM AYLIK PLANLAMA
$6/ay
 • SINIRSIZ SSD DİSK
 • 3 WEB SİTESİ BARINDIRMA
 • SINIRSIZ TRAFİK
 • 2 GB ECC RAM
 • 500 MB/ADET E-POSTA ÜCRETSİZ
 • TAM YEDEK
 • ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI
 • CPANEL-PLESK
satın al
WORDPRESS PRO AYLIK PLANLAMA
$12/ay
 • SINIRSIZ SSD DİSK
 • 7 WEB SİTESİ BARINDIRMA
 • SINIRSIZ TRAFİK
 • 4 GB ECC RAM
 • 1000 MB/ADET E-POSTA ÜCRETSİZ
 • TAM YEDEK
 • ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI
 • CPANEL-PLESK
satın al

Kapsamlı WordPress Hosting hizmetleri şunları içerir:

WEBYAYIM Veri Merkezi, BT sistemlerini güvenilir şartlarda barındırmak isteyen işletmeler için fiziki koşulları, enerji, iklimlendirme, ağ altyapısı ve fiziksel güvenlik kriterleri ile sürekli kontrol altında tutulan profesyonel bir ortam sağlar. Veri merkezi salonları raf (rack) tipi sunucu ve ağ donanımlarının barındırılması için özel olarak yapılandırılmıştır. Kiralanacak alan veya kabinler, proje altyapısının teknik özelliklerine göre seçilebilir.

img-bg

WordPress Hosting'in benzersiz bir dizi avantaj sağlar

MÜKEMMEL ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİRLİK

Ölçeklenebilirlik, özellikle çevrimiçi unsurlara sahip olanlar olmak üzere tüm kuruluşlar için hayati bir bileşendir. Bu, bir işletmenin ani değişikliklere (bir duyuru veya sezonluk satış nedeniyle ani trafik artışı gibi) verimli bir şekilde nasıl adapte olması gerektiğini ifade eder. Genellikle, bir alandaki değişiklik diğerini etkiler. Örneğin, müşterilerdeki bir artış, sorgulamalarını karşılamak için ek insan kaynakları gerektirebilir ve bu da personel sayısını etkileyebilir.

Son derece uyarlanabilir

Bu, trafikteki artışlar, şirket güncellemeleri, yeni şubelerin ve alt bölümlerin açılması ve daha fazlası gibi ani değişikliklerle başa çıkma kapasitesinin olmasını sağlamak içindir.

VERİ SAKLAMA VE KURTARMA YETENEKLERİ

Verileri geri yükleme yeteneğini korumak, çevrimiçi varlığı olan tüm işletmeler için bir öncelik olmalıdır.

HIZLI GLOBAL YÜK SÜRELERİ

Siteniz ölçeklenebilir, duyarlı ve iyi yedeklenmiş olsa da, yavaş yükleme süreleri tüm bunları baltalayabilir.

UZMAN DESTEĞİ

Değerine değecek herhangi bir barındırma hizmeti olağanüstü bir destekle gelmelidir ve bu, kurumsal barındırma için daha da önemlidir.

Basitlik

Platform olarak oldukça basit ve karmaşık değildir ve bu, onu özelleştirme için iyi bir şekilde deneyim sağlar.

7/24 Canlı Destek

Webyayım iletişim Merkezi'ne her türlü bilgi ve hizmet talebinizi Canlı Destek aracılığıyla iletebilirsiniz.

Mail Hizmetleri

Kurumlarınızda yaşanacak mail problemleri işlerinizi aksatır ve size büyük problemler çıkarır.Bu yüzden kurumsal mail hizmeti sektörde önemli bir yere sahiptir.

Mobil uyumlu web panel

Webyayım ile kusursuz bir mobil görünüm elde etmek için ayarlamalar yapmanız gerekmez.

Sıkça Sorulan Sorular(SSS)
Evet, web hosting hizmetimiz daha fazla RAM ve işlemci gücüne sahip üst düzey sunucularda barındırılmaktadır. % 99,5 sunucu çalışma süresi garantisi ve% 99,9 ağ çalışma süresi garantisi sağlayabiliriz. Çalışma süresi garantisini sağlayamazsak. Ay boyunca ücretsiz barındırma için sizi tazmin edeceğiz.
WebYayım’ın WordPress barındırma hizmeti, gelişmiş web barındırma hizmetimize dayanmaktadır. WordPress’in çok yönlülüğünü ve kullanım kolaylığını arayanlar için, ancak sürekli güncellemeler ve teknik değişiklikler olmadan mükemmel bir çözümdür.
Her şey bir web sitesini yönetme konusunda nasıl hissettiğinizle ilgili. Ancak, bir WordPress sitesinin kurulum sürecini halihazırda halletmiş olsanız ve her şeyi düzenli olarak nasıl güncelleyeceğinizi biliyorsanız bile, WordPress yönetimini çok kolay hale getirdik. Perde arkasındaki sıkı çalışma için endişelenmeyin; bunu sizin için yapıyoruz. Temel olarak, WordPress barındırma hayatınızı çok daha kolaylaştırır. Ve bu fazladan paraya değer, değil mi?
WordPress, yalnızca kullanımı kolay değil, aynı zamanda dünya çapında standart web sitesi oluşturucu olarak tanınan bir blog ve web sitesi yayınlama platformudur. Sitenizin nasıl göründüğüne, web standartlarına ve kullanılabilirliğine odaklanan WordPress, kendi küçük bir blogunuzdan yüzlerce sayfalık büyük bir ticari siteye kadar her şeyi yönetmenize olanak tanıyan açık kaynaklı bir platformdur. Yüz binlerce site web’deki varlığını WordPress’e emanet eder ve WebYayım’dan WordPress barındırma hizmeti ile aynısını yapabilirsiniz.
WordPress’in kendisi ücretsizdir. WebYayım’ın WordPress barındırma çözümü farklıdır çünkü her şeyi biz hallederiz. WordPress kurulumunu yapıyoruz, güncellemeleri düzenliyoruz ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Ve yine de o akıl almaz hızları elde edersiniz.
Fark yok. Bizimle, WordPress.org’dan indirdiğiniz aynı sürüm olan WordPress’in en son sürümü ile çalışabilirsiniz. Ve bir güncelleme varsa, onu otomatik olarak yükleriz. Asla güncellemeleri yüklemeyi düşünmek zorunda kalmazsınız veya WordPress’in eski veya daha az güvenli bir sürümünü kullandığınız konusunda endişelenmeniz gerekmez.
Hayır. WordPress barındırma ile her şey oldukça kolay hale geliyor çünkü sizin için her şeyle ilgileniyoruz. Bir paket satın aldığınızda hemen web sitenizi veya blogunuzu kurmaya başlayabilirsiniz.
Nasıl blog oluşturacağınızı veya WordPress ile nasıl web sitesi oluşturacağınızı bilmiyor musunuz? Telaşa gerek yok! Hosting paketiniz, WordPress’in en son sürümüne sorunsuz bir şekilde bağlıdır. Dolayısıyla, kontrol panelinizden hemen bir site oluşturmaya başlamak için oturum açmanız yeterlidir. Nasıl giriş yapacağınızdan emin değil misiniz? ‘WordPress kurulumuma nasıl erişirim?’ Ve herhangi bir sorunuz olursa ödüllü destek ekibimize ulaşmaktan çekinmeyin. Şirket içi WordPress uzmanlarımız, web sitenizi veya blogunuzu oluşturmanıza, güncellemenize ve hatta pazarlamanıza yardımcı olacaktır.